Sponsorlu Bağlantılar

Yurtdışı Ödeme Alma

Vallet

Sanal POS başvurusu yapılırken bankadan bazı belgeler istenmektedir. Her banka başvuruda şirketin kuruluşunu belgeleyen Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, vergi levhası ve imzalı izahname fotokopisi ile birkaç farklı belge istemektedir. Tam bir liste bankaların web sitelerinde bulunabilir.

Başvuru için gerekli belgelerden daha önemli olan bazı sorular var. İnternet üzerinden iş yapan bir firmanın sanal POS’a sahip olması kolay değildir. Bankalar, olası kötüye kullanımı önlemek için bunları dikkatlice kontrol eder. Sanal POS’un kullanılacağı web sitesindeki tüm bağlantıların doğru çalıştığından, sitedeki logo ve markalarla ilgili herhangi bir yasal sorunun bulunmadığından, ürün teslimat bilgilerinin açıkça belirtildiğinden, ürünlerin kurallara uygun olduğundan emin olunması gerekmektedir. Türkiye’de yürürlükte olan yasalar gereği, iletişim bilgileri açıkça belirtilir. Tek bir cümleyle özetlemek gerekirse, sanal POS almak için “tam işlevli” bir sanal mağazaya ihtiyacınız var. Vallet ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -