Bilim

Yapay Zeka ve Homo Sapiens’lerin Geleceği Da Vinci’de

Da Vinci, akşam saatlerinde televizyon karşısındaki zamanı daha verimli geçirmemiz için, çocuklar dışında, yetişkinlere yönelik de birbirinden ilginç programlar hazırlıyor. Kanalın “Yapay Zeka” programının “Homo Sapiens’lerin Geleceği” bölümünde, yapay zekanın gelişmesiyle birlikte insanla makineyi birbirinden ayıran o ince çizgi ve yapay zekanın kendi kendine düşünebilmeyi öğrenmesiyle ortaya çıkabilecek sorunlar mercek altına alınacak.

Teknoloji nefes kesici bir hızla gelişmeye devam ederken, insanların yaptıkları işleri yapabilen makinelerin üretildiğinin altını çizen Yapay Zeka programının “Homo Sapiens’lerin Geleceği” bölümü, 18 Temmuz, Perşembe günü 22.00’da yayınlanacak.

Da Vinci, çocuklara yönelik programlarının yanı sıra, yetişkinlere yönelik bilim, sağlık, tıp, tarih, matematik, teknoloji, uzay, doğa, insan, kültür ve sanat alanlarında geleceğe ışık tutan akşam kuşağı programlarıyla da tüm dünyada yakından takip ediliyor.

PR Hackers

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu