Sponsorlu Bağlantılar

Vegan Ürün Belgelendirme Kuruluşu

Vegan Ürün Belgelendirme Kuruluşu

 

Vegan tüketim ürünleri için denetimler gerçekleştiren ve bu doğrultuda birçok ürün için vegan sertifikası sağlayan V-Mark, ürünlerin denetiminde birçok farklı unsura dikkat ediyor. Bununla beraber vegan ürün standartlarını da oldukça katı bir şekilde belirliyor ve gerçek vegan ürünlerin tüketiciye ulaştırılmasını amaçlıyor.

 

Gerçekleştirdiği geniş kapsamlı denetimler ile ürünler için vegan belgelendirme yapan kuruluş, bunu uluslararası standartlar çerçevesinde yapıyor. Bu doğrultuda kuruluş, üretilen ürünlerin hammaddeleri ve üretim aşamaları başta olmak üzere, lojistik ve hatta depolama koşullarına dahi dikkat ediyor. Sertifikayı ise tüm bu standartları göz önünde bulundurarak sağlıyor.

 

%100 Objektif, %100 Gerçek Denetimler

 

Tüm denetimlerinde şeffaflığa önem veren ve bu noktada oldukça objektif bir şekilde hareket eden V-Mark, vegan belgesi vereceği tüketim ürünlerini oldukça detaylı bir şekilde inceliyor. Bu belgeyi almaya hak kazanan ürünler ise, V-Mark’ın sahip olduğu güven sayesinde daha fazla satılıyor ve çok daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bu da satıcının kazançlarının artmasına, beraberinde vejetaryenlerin gerçek ürünlere ulaşmasına yardımcı oluyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu