Gündem

Turgutlu Belediyespor’un Yıldız Erkekleri Türkiye Şampiyonası için Mersin’de

MANİSA – 12.05.2022 – HİBYA – Turgutlu Belediyesi Yıldız Erkekler Voleybol Takımı, Mersin’de oynanan Türkiye Şampiyonası müsabakalarında rakipleriyle karşı karşıya gelecek.

Manisa, Bölge ve Anadolu Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na adını yazdırmayı başaran Turgutlu Belediyesi Yıldız Erkek Voleybol Takımı, 11-13 Mayıs tarihleri arasında rakipleriyle karşı karşıya gelecek. Şampiyonanın ilk maçını TVF Spor Lisesi ile oynayacak olan Turgutlu Belediyesi Yıldız Erkekler Voleybol Takımı, 12 Mayıs Perşembe günü Fenerbahçe, 13 Mayıs Cuma günü ise Ziraat Bankası ile mücadele edecek.

Türkiye Şampiyonası karşılaşmalarında takıma başarı dileklerini ileten Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Manisa, Bölge ve Anadolu Şampiyonu olarak kentimizi Mersin’de temsil eden Yıldız Erkekler Voleybol Takımımız oyuncuları ve teknik ekibini yürekten kutluyorum. Türkiye Şampiyonası’nda başarılı sonuçlar elde edeceğine inandığımız takımımıza final mücadelelerinde başarılar diliyorum” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu