Sponsorlu Bağlantılar

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Ülkemizde son zamanlarda adından sıkça söz ettiren yeni yaşam konsepti küçük tekerlekli evler hakkında bilinmesi gerekenleri sıralayarak, tiny house nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeye çalışalım. Yaşamak için çok daha minimal bir evi tercih edenlerin mikro mobil ev veya küçük taşınır ev olarak bildiği tiny house çevre dostu, şık tasarıma sahip yaşam alanlarından biridir.

Ortalama boyutu ihtiyaca göre 30 – 40 metrekare olabilen bu evler şehrin gürültüsünden, kalabalığından, çevre kirliliği veya salgın gibi sorunlardan uzaklaşmak isteyenler için ideal bir çözümdür. Doğal bir yaşam sürmek veya keyifli bir tatil için modern bir yaşam alanı olma özelliğine sahiptir. Tiny house nasıl yapılır sorusunun pek çok cevabı vardır. Yapımında genellikle ahşap ve doğa dostu malzemeler kullanılır.

Ancak kişiye özel tasarlanması nedeniyle içerisinde ihtiyaç duyulan farklı donanımların olması mümkündür. Bundan dolayı konusunda uzman bir ekipten yardım alarak inşa edilmesi çok daha yerinde olacaktır. Teknik birikime sahip ekip taşınma, ruhsat alımı, tasarım ve park sorunlarının giderilmesi konusunda kişiye özel çözümler üretmeye katkı sağlayacaktır. Tiny house nasıl yapılır ve kullanılır gibi sorularınızın yanıtlarını detaylı bir şekilde almak için deneyimli firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu