Sponsorlu Bağlantılar

Tente Faaliyetleri

Tente Faaliyetleri

Firma, tente faaliyetlerine İzmir de başlamıştır. 1983 yılında bu zamana kadar üretilen ürünler ile birçok başarıya imza atılmıştır. Türkiye’nin birçok noktasına hizmet sunulmuştur. İzmir tente, yıllarca gelişerek başarılı bir şekilde, bu alanda çalışmalarına devam etmiştir.

Müşteri memnuniyetine önem vererek, bu yönde çalışmalarını sürdürmüştür. Uzun bir geçmişe sahip olana firma, kaliteli hizmetleri ile yıllarca varlığını korumuştur. Ürünler garanti kapsamında müşteriye sunulmuştur. Birçok tente çeşidini satın alıp kullanabilirsiniz.

Ürünler

Firma, ürünleri büyük bir ustalıkla hazırlayıp sunmaktadır. Sıfır tente alınabileceği gibi talebe göre ikinci el tente de satın almanız mümkündür. Ödemeler nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir. Tenteler ince işçilik ile hazırlanmaktadır. Pratik olarak kullanılabilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu