Sponsorlu Bağlantılar

Stark Chain Madenciliği

Stark Chain Madenciliği

Stark Chain, kuruluşu ile beraber kripto para sektörüne tamamen yeni bir soluk getirmiştir. Bunu başarmasının en temel nedenlerinden biri de bambaşka bir madencilik sistemi sahibi olmasıdır.

Sahip olduğu özellikleriyle dikkat çeken Stark, Proof of Active algoritması ile herkese madencilik yapma fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra dikkat çeken Stark Chain özellikleri arasında sınırsız sayıda ve şifreli veya şifresiz olarak karakter gönderilmesini sağlayan Memo Wallet da dikkatleri üzerine çekiyor. Bunun yanı sıra tersine yarılanma ve çevre dostu madencilik özellikleriyle de hem kolay bir kullanım hem de düşük maliyetli madencilik imkanı yaratıyor.

Stark Chain Madenciliği Nasıl Yapılır?

Bireysel madencilik ve havuz madenciliği olarak iki çeşidi bulunmasına rağmen, proje aşamasında olan mobil madencilik ile bu sayı üçe çıkacak.

Bireysel madencilik ile internete bağlı olan bir bilgisayara sahip herkes madencilik yapabilir. Havuz madenciliği ise bilgisayarı olmayan kişilerin yanı sıra bir sunucu kiralamak istemeyen ve madenlerin takibini gerçekleştiremeyen kişilerin madencilik yapması için tasarlanmıştır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu