Sponsorlu Bağlantılar

Spor Sevdalıların Uzun Zamandır Takip Ettiği Site

Yorkbet Twitter

Türkiye hizmetlerinde, erişim yapmak isteyenler, giriş adresi bölümünde, yorkbet sitesinin son adresinin ne olduğunu görebiliyor. Yorkbet giriş adresleri değiştikten sonra hemen kullanıcılara ulaştırılması, erişim sorunlarının yaşanmamasını sağlıyor.

Güncel giriş adresi kısa bir süre içerisinde değiştiriliyor ve erişim yapan kullanıcılar, yorkbet tv başlığını seçerek, canlı maç yayınlarına ve maç özetlerine ulaşabiliyor.

Yorkbet Mobil

Sürekli yenilikler ve güncellemeler yapılmakta, kullanıcılara mobil erişim seçenekleri sunulmaktadır. Yorkbet twitter hesabını ziyaret ederek, yeni belirlenen giriş adresini öğrenenler, mobil erişimlerini hemen yapabiliyor.

Mobil erişimler üzerinden de yorkbet şikayet bildirimleri için müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabiliyor. Canlı destek bölümünü seçenler, güncel adres için twitter üzerinden sitenin takip edilmesi gerektiği bilgisini görebiliyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu