Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Birçok sosyal medya uygulamaları üzerinde özellikleri satın alabilirsiniz. Instagram, Youtube, Facebook gibi başta gelen sosyal medya hesaplarından takipçi, beğenme, görüntülenme, yorum ve diğer hizmetleri edinmeniz mümkündür. Profesyonel ve birçok seçenek ile karşınıza çıkan site youtube izlenme arttırma gibi oldukça önemli konular üzerinde de hizmet vermektedir. Belli ücretlendirmeleri siteyi ziyaret ederek edinmeniz mümkündür.

Instagram Hizmetleri

Instagram milyonlar kişi tarafından kullanılmaktadır. Hizmetlerin genişliği sayesinde Instagram takipçi satın al sekmesi üzerinden Türk ve Yabancı olmak üzere adet sayısına göre takip satın alabilirsiniz. Paylaştığınız gönderilerin beğenileri size az geldiyse Instagram beğeni satın al kategorisi üzerinden kadın, erkek, global ve ya Türk kullanıcılar tarafından beğeni satın almanız mümkündür.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu