Sponsorlu Bağlantılar

SMS Onay Yapan Siteler

SMS Onay Yapan Siteler

Bazı siteler üye kaydı sırasında veya kullanıcılara giriş yaparken SMS kodu göndererek onay talep eder. Bu sitelere giriş yaparken kendi numaranızı kullanmayı güvenli bulmuyorsanız bedava sms onay imkanından yararlanabilirsiniz. Bedava sms onay yapan sitelerden tek kullanımlık sanal numaralar satın alabilirsiniz. Satın aldınız bu numarayı onay kodu talep eden platformlarda güvenle kullanabilirsiniz.

Bedava sms onay servisleri % 100 güvenlidir. Sadece size özel tahsis edilen bu sanal numaralar tek kullanımlıktır. Yani satın aldığınız numaraya sadece bir kereye mahsus onay kodu gönderilebiliyor. Farklı bir zamanda veya farklı bir sitede tekrar kullanamazsınız. Bu sanal numaraları satın almak istemezseniz kiralama fırsatından da yararlanabilirsiniz. Sizin kullandığınız bu sanal numara sistemden otomatik olarak silinir ve onay servislerinde tekrar kullanılmaz.

Bedava SMS Onay Yapan Siteler

Sistemde bulunan hesabınızda yeterli bakiye varsa SMS onayı için sanal numara satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu sanal numaraya tıpkı gerçek numaralarda olduğu gibi onay kodu gönderiyor. Maksimum 10 dakika içerisinde onay SMS’i gelmeyen sanal numaraların iadesi de mümkündür. Sorun yaşamamız halinde bakiyeniz otomatik olarak hesabınıza geri yüklenir. Ayrıca satın aldığınız numarayı herhangi bir nedenle kullanmak istemeseniz de iptal ederek anında bakiyenizi geri alabiliyorsunuz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -