Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer İlçesinin Rumeli Kavağı bölgesinde bulunan Altınkum Kadınlar Plajı tesettürlü ve tesettürsüz kadınlar için ideal bir alandır. Plajın en önemli özelliği sadece kadınlara kapılarını açmasıdır. Yetişkin erkekler ve yedi yaşından büyük erkek çocuklar bu plaja giremez. Çalışanların ve çalışanlara destek olmak için giriş çıkış yapanların tamamı kadınlardan oluşmuştur. Erkek çalışan kabul edilmez.

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı çevresinin de brandalarla çevrelenmiş olması nedeniyle dışarıdan içerisi görülmez. Tüm bu imkanlar sayesinde kadınların rahatça dinlenip plajın keyfini çıkarabilir.

Kadınlar Plajına Günübirlik Turlar Mevcuttur

Kadınlar plajı ulaşım için çeşitli imkanlar bulunabilir. En konforlu ulaşım için DETUR Derya Turizm Ltd Şti.’nin kaliteli servis araçları tercih edilebilir. Servis araçları her gün belirli saatlerde Anadolu ve Avrupa yakasındaki birçok servis noktasından yolcu alır.

Yolculardan alınan ücretlere ulaşım yanında plaj giriş ücretiyle masa, sandalye, şemsiye ve şezlong kullanım ücretleri de dahildir. Rahat servis araçlarıyla konforlu şekilde plaja ulaşan kadınlar günün geç saatlerine kadar eğlendikten sonra yine aynı araçlarla dönüş yapabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu