Sponsorlu Bağlantılar

Sait Döner Hakkında

Sait Döner Hakkında

1978 yılında gıda sektörüne adım atan Sait Döner bayilik başvuruları devam etmektedir. Franchise sistemi ile bayilik veren firma 800.000 üzerinde müşteri ağırlamanın mutluluğunu yaşamaktadır. Bayiliklerine oldukça cazip fırsatlar sunması, işin her anında yanında olması, uygun fiyatlar eşliğinde bu hizmeti sunması firmanın tercih edilme sebeplerinden sadece birkaç tanesidir. Birçok ISO belgesine sahip olan firma et işleme tesisleri sayesinde bayilerine en kaliteli ürünleri kendine ait filosu ile hızlıca ve güvenle teslim etmektedir. Bayilikler ihtiyaç duyduğu miktarda siparişini vererek ürünlerden gerekli malzemelere kadar hepsini firmadan kolayca temin edebilmektedir. Farklı farklı birçok tedarikçi çalışma zahmetinde kurtularak tek bir lojistik ağı ile birçok ihtiyaç karşılanmaktadır.

Et İşleme Tesisleri

Hazır döner tesisleri tam olarak 60 tonluk bir kapasiteye sahiptir. Türkiye’nin her noktasında bayiliklere ürünleri teslim etme kabiliyeti olması nedeniyle bir bayilik için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sektörde tecrübe edinmek oldukça zor ve risklere açıktır. Bayilikler haliz hazırdaki tecrübeye kolaylıkla ulaşabilir ve sektörün risklerinden uzak kalabilir. Sait döner markası altında bayilikler başarılarına başarı katmaya devam ediyor.  Web sitesinde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz ve firmanın çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Tesislerin en üst seviye de hijyen ve kalitede işlem yapması sektörde büyük avantaj ve güven oluşturmasına fayda sağlamaktadır. 0212 323 16 86 numaralı hattı arayarak veya web sitesinde bulunan başvuru kısmı ile bayilik başvurusu yapabilirsiniz..

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu