Sponsorlu Bağlantılar

Sahtekardolandiricimedyumlar.com

Sahtekardolandiricimedyumlar.com

Günümüzde medyum hoca altında insanların hem parasal açıdan hem de manevi açıdan sömüren bir grup kitle bulunuyor. Bu kitlenin önüne gereken seti çekip insanları mağdur duruma düşürme şeri için sizlere burada dolandırıcı medyumlar hakkında insanların yorumlarını yayınlıyoruz. İnsanlar yaşadıkları mağduriyetler burada anlatarak dolandırıcıların önüne geçilmiş oluyor.

Medyum Hocalar

Medyumların teknikleri kişisel olarak farklılık gösteriyor. Her medyumun kendine özgü malzemeleri ve uyguladığı yöntemleri oluyor. Bunların arasında Almanya medyum da bulunuyor. Almanya’da da hizmet veren birçok medyum bulunuyor. Hepsinin de kendine ait yöntemi ve malzemeleri bulunuyor. Almanya’da bulunan medyumların bazıları malzemesiz olarak da büyü yapabiliyor. Yani genel olarak medyumlar kendilerine özgü uygulamalarda bulunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu