Sponsorlu Bağlantılar

Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar

İnsanların yapmış olduğu şikayetler ile dolandırıcı ve sahtekar medyumlar tek tek ifşa olmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, manevi alemlerin etkisi her daim hissedilmektedir. Dünyevi âlemlerde oluşan her olayın, mutlaka manevi âlemde bir yansıması olmaktadır. Herkesin başına mutlaka zaman zaman tam anlamlandıramadığı olayların gelmesi mümkündür. Bu olayların nasıl olduğu, kimi zaman hangi şartlarda ortaya çıktığı bilinmez. Bu gizemler ise tamamen medyum hocalar aracılığıyla anlaşılabilmektedir.

Medyum Hocalar

Gerçek medyumlar, bu âlemleri en doğru biçimde anlamanıza olanak sağlayacaktır. Enerjileri doğru yönde kullanabilmeyi öğretecektir. Bilgileri ve yetenekleri ile sizlere yol gösterecektir. Dolandırıcı medyumlar bunun tam tersi insanları hem maddi hem de manevi olarak sömürmektedir. Bu tuzaklara düşmemek adına detaylıca araştırma yapmak çok önemlidir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu