Gündem

Rahatlık ve Estetik Görünüm Bir Arada

Rahatlık ve Estetik Görünüm Bir Arada

 

Saç tasarımları konusunda uzman bir ekibin saçlarınıza uygulayacağı Afrika örgüsü ile rahatlığın şık konforunu yaşayacaksınız. En etkili aksesuarlar arasında yer alan saçlar erkek ve kadınların şık ve zarif görünüm kazanmasında büyük önem taşır. Saçlarınıza yaptıracağınız dokunuşlar ile kusursuz bir görünüm elde ederek herkesi büyüleyebilirsiniz.

Son dönemin saç modellerine damgasını vuran Afro dalgası ile düz ve sönük saçlarınıza hayat katabilir ve kusursuz duruşunuz ile etrafınızdakilerin dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle gençler tarafından oldukça fazla talep gören bu saç modeli kadınlarda ve erkeklerde uygulanabilir bir model olarak karşımıza çıkıyor. Sıra dışı bir model ile kendini tazelemek isteyenlerin tercih edebileceği bu model farkındalık yaratacak modeller arasında başı çekiyor.

Hacimsiz ve Kısa Saçlara Son

 

Saçlarının kısalığından ve hacimsizliğinden muzdarip kişilerin yardımına yetişecek olan Afrika örgüsü uzman kişiler tarafından profesyonel bir şekilde uygulandığı zaman kusursuz bir görünümün elde edilmesini sağlar.

Saç tasarımında uzman kişinin bilgi ve becerilerini bir sanatsal faaliyet gibi ortaya koyduğu bu modelde saça sentetik saçlar eklenerek saçın uzunluğu ve hacmi arttırılır. İşlem bitiminde kusursuz bir görünüm ile baş başa kalacağınız bu modeli çok seveceksiniz.

Saçlara hacim katma konusunda Afro dalgası uygulamasının da oldukça etkili olduğunu belirtmek gerekir. Eski bir yöntem olan permaya benzer ancak çok daha etkili ve güzel sonuçlar elde edeceğiniz bu yöntem ile hacimli ve yoğun saçlara sahip olacaksınız.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu