Gündem

Postegro Nedir?

Postegro Nedir?

Instagram için geliştirilen bir uygulamadır. Lili tarafından piyasaya sürülen postegro uygulaması, Instagram’da kapalı hesapları görmeye yarayan bir sistemdir. Özellikle stolkcular için bulunmaz bir nimet olduğundan pek çok ise yarar. Android kullanıcıları Google Play’den indirebilir ancak iPhone kullanıcılarına ücretsiz olmadığından indirim olduğu zaman hemen indirebilir. Eğer telefona indirmek istemezseniz bilgisayardan web sayfasından da bu işlem gerçekleşir.

Postegro Güvenilir Mi?

Teknoloji sürekli ilerlediğinden bu tür uygulamaların olması doğaldır. Zaten bu ve benzeri uygulamalar sürekli çıktığından kullanıcı yorumlarına bakmakta fayda vardır. Bu uygulama postegro lili olarak bilindiğinden bulup kullanmak çok kolaydır. Bu zamana kadar olumsuz bir yorum ya da şikayet aldığı görülmemiş ama yine de temkinli davranmak isterseniz sahte bir hesap açarak kendiniz gözlemleyebilirsiniz.

Web Postegro

Bu uygulamayı da bilgisayarda çok rahat kullanabilirsiniz. Bilgisayardan Google Play uygulamasından postagro yazarak indirebilirsiniz. Zaten web postegro uygulaması da işlevsel olduğundan sıkıntı çekmeden istediğiniz kapalı hesabı görebilirsiniz.

Postegro Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Bilindiği üzere bu uygulama Instagram için geliştirildiğinden buna yönelik birçok özellik olur. Bunların neler olduğuna bakıldığında ise:

  • Gizli hesapları görme imkânı
  • Kullanıcının profilini kimlerin takip ettiği
  • Gizli hesabın hikayelerine bakabilme
  • Gizli hesabın resimlerini indirebilme
  • Sahte hesapları görme

Gibi kullanışlı özellikleri bulunur. Merak ettiğinizi hemen öğrenmek için bu uygulamayı indirerek sizde deneyebilirsiniz. Eğer kullanmak istemezsin üyeliliğiniz iptal edip uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -