Sponsorlu Bağlantılar

Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

Tiny house ile artık özgür bir yaşam sizleri bekliyor. Modernlik ile bezenmiş hem iç hem de dış tasarım hayallerinizdeki evleri sizlere sunuyor. Bir zamanlar sadece hayalleri süsleyen tekerlekli evler, şimdilerde Fethiye tiny house modelleri olarak hayata geçiyor. Geçmişten bugüne çok sayıda seçkin projeye imza atmış olan firmamız, Türkiye’nin en gelişmiş tiny house modellerine imza atıyor.

Minimal ev fikirleri ile hayatınızda bambaşka bir hayata yer açabilir müsait olduğunuz her an tiny house ile istediğiniz yere kolayca kaçabilirsiniz. Fethiye tiny house modelleri, oldukça ekonomik fiyat ayrıcalıkları ön plana çıkıyor. Küçük taşınabilir evler ile aile bireylerinizi hayallerinizdeki noktaya ulaştırabilirsiniz. Şehrin karmaşık yapısı arasında hayatını geçirmek istemeyenler için oldukça popüler yaşam alanlarını oluşturan tiny house evlerdir.

Farklı farklı noktalarda özgürce yaşamak isteyenlerin seçimi mobil evler oluyor. Enerji masrafları olarak güneş panelleri ile kolayca ihtiyaç duyduğunuz tüm olanakları tekerlekli evler ile mümkün oluyor. Şık bir dekorasyona sahip iç tasarımı özel iç mimarlar eşliğinde ortaya çıkarılıyor. Büyük bir memnuniyet ile yaşayabilir hayatınıza bir renk katabilirsiniz. Tiny house fiyatları, ortaya çıkan tasarımın en özel şekilde detaylandırılması ile netleştiriliyor. Sahip olduğu özellikler tiny house fiyatlarını belirliyor. Büyüklüğü, içerisinde yer alan eşyaların miktarı ve özellikleri fiyatları etkileyen önemli etkenlerdir.

Kaynak: https://peratinyhouse.com

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu