Sponsorlu Bağlantılar

Penise Şok Dalga Tedavisi

Penise Şok Dalga Tedavisi

Penise şok dalga tedavisi ile işlevini kaybeden penislerin tekrar sertleşmesi ve işlevini kazanması mümkün olur. Penise şok dalga tedavisi olmak isteyen bireyler poliklinik ve sağlık merkezlerine başvuru yaparak tedavi için ilk adımı atabilirler. Yapılacak bir ön muayenenin ardından tetkiklerin tamamlanması ile tedaviye hazır hale gelinir ve bireyler kısa süre içerisinde mutlu sona ulaşır.

Penis protez ve penise şok dalga tedavileri diğer tedavi yöntemleri etkisiz kaldığı durumlarda tercih ve tavsiye edilen tedavi yöntemleridir. Erkekler daha önce denedikleri ilaç ve diğer tedavi yöntemlerinden fayda sağlayamazsa bu durumda yan tedavi yöntemlerine başvurmak gerekir.

ED1000 Tedavisi Nedir?

ED1000 tedavisi ile peniste tekrar sertleşme ve ilişki boyunca sert kalma şartları sağlanmış olunur. ED1000 tedavisi son derece basit bir uygulamadır ve kişiler herhangi bir anesteziye maruz kalmadan bu operasyondan kolayca kalkabilir. Aynı gün içerisinde sosyal yaşama dönen bireyler kısa süre içerisinde sorunsuz olarak ilişkilerini yaşayabilir.

Penisi tamamen etkisiz hale gelen erkekler için ideal bir tedavi yöntemi olan ED1000 tedavisi toplam belirli seanslar ile uygulandığı için tam olarak sonuç alabilmek için bütün seansları bitirmek gerekir. Seansları düzenli olarak takip eden erkekler tedavi süresi bittiğinde sağlıklı bir halde cinsel yaşamlarına geri dönebilirler.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?

ED1000 tedavisi yüksek başarı oranına sahip olan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavilerden yüksek oranda olumlu sonuçlar alabilmek için tercih edilecek merkezin uzmanlığı önemlidir. Uzman kadroya sahip olan poliklinikler ve sağlık merkezlerinden randevu ile bu tedaviyi sağlamak mümkün olur. Tam donanımlı sağlık merkezlerinde herhangi bir yan etki ile karşılaşmadan tedavi alınabilir.

Penis Protezi Kimler İçin Uygundur?

Penis protezi ameliyatları toplamda 45 dakika ile 1 saat arasında tamamlanan ameliyatlardır. Hastalar tedavi sürecinin ardından kısa süre içerisinde sosyal yaşamlarına geri dönebilir. Cinsel yaşamda istediği mutluluğu yakalayamayan ve ilişkide penisi sertleşmeyen her erkek bu tedavi için uygundur.  Ergenlik dönemini aşan ve aktif cinsel yaşamı bulunan her erkek penis protezi operasyonlarını tercih edebilir.

Penise Şok Dalga Tedavisi

Penise şok dalga tedavisi uygulamalarında temel amaç penis içerisindeki damarlara etki etmek ve çalışmayan damarları tekrar çalıştırmaktır. Bu kapsamda lazer cihazlar ile yapılan müdahaleler sonucunda penis içerisindeki damarların tespiti yapılır ve damarların işlevi incelenir. Ardından işlevi zayıf olan damarlar üzerine uygulanan lazer tedavisi sayesinde bu damarların tekrar açılması ve kan pompalaması sağlanır. Sonuç olarak bütün bu damarların açılması ve genişletilmesi ile peniste kan pompalanması sağlanır ve penisin sertleşmesi de bu sayede mümkün olur.

Penis Protezi Operasyon Süreci 

Penis protezi operasyonları ile penisler tekrar eski gücüne ve sertliğine kavuşabilir. Penis içerisine yerleştirilecek olan silikon modeller ile penisler cinsel yaşamda sertleşme özelliğini yeniden kazanabilir. Dış görünüm açısından ebat ve boy olarak herhangi bir katkı sağlamayan protezler penis içlerinde görevlerini yerine getirir ve cinsel ilişki esnasında penisin sertleşmesini sağlar.

İki çeşit olarak uygulanan penis protezi uygulamalarında hastalar dahil olacakları ön muayenenin ardından tedavi sürecine dahil olabilir. Yapılan tetkiklerin ardından kişilerin hangi tür proteze ihtiyacı oldukları netleşir ve bu doğrultuda kişilere en uygun protez penis uygulaması yapılır. ED1000 ve penis sertleşme üzerine etkisi bulunan her türlü tedavi kesin sonuç vermesi nedeni ile bütün erkeklerin güvenle tercih edebilecekleri ve mutlu sonuçlar alacakları operasyonlardır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu