Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft Premium ile Heyecanı Katlayın

Minecraft Premium ile Heyecanı Katlayın

Minecraft, 2009 yılından bu yana online oyunlar arasında eşsiz bir yere sahip. Önceki kuşağın Süper Mario’su diyebileceğimiz oyun, kısa sürede büyük bir ilgi görmüş, kullanıcı sayısında patlama olmuş ve Microsoft 2.5 milyar dolara satın almıştır. Mobil sürümü, bilgisayar sürümü ve oyun konsolu sürümü olduğu için oyun, neredeyse bütün platformlardan oynanabilmektedir.

Oyuncusuna eşsiz bir özgürlük sunan oyunda dilediğiniz gibi şehirler, evler, araçlar yapabiliyorsunuz. Ne yapacağınız, nasıl yapacağınız tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Minecraft Premium paketler ile dilerseniz deneyiminizi daha üst noktalara taşıyabiliyor, farklı yapımların içine dahil olabiliyorsunuz.

Minecraft Premium Nereden Alınır?

Minecraft oyununun bugün 40 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor. Bu da oyun dünyasında hiç azımsanamayacak bir rakam. Üstelik oyunun boyutu GB’dan daha düşük. Bilgisayarınızda yalnızca 58 MB’lik bir alan kaplıyor. Her yerden oynanabiliyor.

Minecraft Premium satın alabileceğiniz güvenilir bir sayfa arıyorsanız Preminyum.com sitesini tercih edebilirsiniz. Firma, 2018 yılından bu yana kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam ediyor. Bugüne kadar yüzlerce kişiye sorunsuz satış yapmışlar.

Minecraft Premium Paketleri

Minecraft Premium satın alabileceğiniz sayfada paketler çeşitli şekillerde tercihe açı. Elmas paket, demir paket seçeneklerinden birisini seçip heyecanınızı katlayabilirsiniz.

Sayfadan dilediğiniz paketi almak çok kolay. Bunun için ilk olarak alacağınız ürünü marketten seçip satın al düğmesine tıklıyorsunuz. Ardından gelen ekrandaki boş yerleri dolduruyorsunuz. Kredi kartı bilgileriniz için boş bırakılan yerleri doldurarak devam ediyorsunuz. Sonrasında da oyununuz mail hesabınıza geliyor. Oyuna girip maceraya kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Sayfada ödemeleriniz için bütün bankaların kredi kartlarını, banka kartlarını kullanabiliyor, dünyanın her yerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu