Sponsorlu Bağlantılar

Microblading ve Kalıcı makyaj

Microblading ve Kalıcı makyaj

Güzellik merkezleri belirli literatürde çalışmalar yapmaktadır. Merkez olarak buz lazer epilasyon gibi temel uygulamalarda da profesyonel olarak çalışılmaktadır. Lazer epilasyon ve buz epilasyon servisler ayrı kriterdeki uygulamalar olmaktadır. Her ikisinde de kalıcı güzellik söz konusu olsa da yöntemler farklılık içermektedir.

Kaşlarda Microblading Etkisi

Microblading uygulaması ile hayalinizdeki kaşları elde edebilmeniz mümkündür. Bu uygulama Ataköy microblading olarak adlandırılırken; uygulamalar da hassasiyet kurallarına göre uygulanmaktadır.

Kalıcı makyaj aşamalarından olan kaş makyajı ile kalıcı kaşlara kavuşmak mümkündür. Bu sayede hem doğal hem de kalıcı seçenekler ile uygulanmaktadır. Profesyonel kalıcı makyajların uygulama aşamaları da titizlikle yapılmaktadır. Modern kalıcı kaşlar ile büyüleyici bakışlar yakalamak da mümkündür.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu