Sponsorlu Bağlantılar

Meyve Üreticilerine Güçlü Destek

Meyve Üreticilerine Güçlü Destek

Meyve yetiştiriciliği ile iştigal eden kişilerin iyi bileceği üzere sağlıklı ve kaliteli bir meyve fidanı dikmek, verimli bir üretimin ilk şartıdır. Gövde kalınlığı ve kök kalitesi dikime uygun olan fidanlar toprağa kolay adapte olacak ve hızlı büyüyecektir. Ayrıca sertifikalı meyve fidanı büyüyüp ürün verdiğinde meyvelerin pazarlanması daha rahat olacaktır.

Fidan İstanbul ve Profesyonel Hizmet

Fidan İstanbul’un satışa sunduğu fidanlar belirtilen özellikleri taşır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için 150 dekarlık fidanlık içinde yetiştirilen fidanların dikime en uygun olanları seçilerek müşterilere gönderilir. Ayrıca yine müşteri memnuniyeti hedeflenerek fiyatlar piyasanın altında tutulur. Kargo ücretleri de anlaşmalı kargo firmasının sunduğu %60 a varan indirimlerle müşteriye yansıtılır.

Meyve fidanı yetiştiriciliğinde gerekli olan uzman ziraat mühendisi ve peyzaj mimarı desteği üretimin her aşamasında sağlanır. Mühendis ve mimarlar bahçecilik ve fidan konusunda hazırladıkları bilgilendirici bültenleri e-posta yoluyla üyelere gönderir. Böylece Fidan İstanbul’dan fidan satın alan üyeler yaptıkları işle ilgili bilgileri edinerek bilimsel çalışma imkanı bulur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu