Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Gül Deste ile Aşk Büyüsü

Medyum Gül Deste ile Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü bir insanı kendine bağlama amacı ile yapılan aşık etme büyüleridir. Papaz büyüsü ve sabun büyüsü ile aralarında birkaç fark vardır.  En çok yaptırılan büyülerden biri olan aşk büyüsü birine aşık olup kendisinin belirli kusurlarından dolayı sevilmediği zaman yaptırılır. Kişiyi kendine aşık etmeyi uman kişiler yaptırır. Sonucu kesin değildir. Çoğu kendini medyum diye tanımlayan kişiler dolandırıcıdır. Büyü gibi bir şeyin olup olmaması tamamen bilinmezliktir.

Aşk büyüsünün etkisi oldukça geniştir. Uzun süreli bir büyüüdr. Bir insanın size aşık olmasını ve size bağlanmasını sağlayacağı iddia edilmektedir. Aşk tutkulu bir saplantıdır, karşılıklı veya karşılıksız olabilir, bu tamamen o insana bağlıdır. Düşünceleri kontrol altına almaya dayanan bir büyüdür. Yaklaşık 7 gün süren bir işlemdir. Bu sürede kendilerine fiziki olarakta bir şeylerin katılmasını istemektedir medyumlar. Başarısız bir büyü olduğunda genelde sonuçlarını buna bağlamaktadırlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu