Sponsorlu Bağlantılar

Marka İzleme Yazılımı

Marka İzleme Yazılımı

Markanızı tescil ettirme markanızı koruma adına yeterli değildir. Marka değerini korumak adına en önemli yöntem marka takiplerinin yapılmasıdır. Marka izleme işlemi ile beraber sizin markanıza benzeyen diğer marka tescillerini de engelleyebilir ve bu sayede markanızı rahatça koruma altına alabilirsiniz. Marka izleme için yapacağınız küçük yatırım, sizi büyük hedeflere ulaştırıyor.

Marka İzleme Hizmetleri

Marka izleme, Türk Marka ve Patent Kurumu kayıtlarında olan markanızla benzerlik taşıyacak ve sizinle aynı faaliyetlerin sınıflarında markanızla benzeyen diğer markaların tespitlerini sağlama, sonrasında gereken itirazları yaparak marka tescilini engelliyor.

Marka İzleme Yazılımı Hizmetleri

Vebiz tarafından geliştirilmiş olan Vebiz Smart Search algoritmaları ile marka izlemeleriniz, Türk Patent ve Marka Kurumu aracılığıyla her ay düzenli yayınlanan markaları tescil başvurusu yapılmış olan marka sahipleri adına kriterlere uygun olarak benzerlikler yönünden karşılaştırılmasını özenli inceliyor ve mevcut markalarınıza benzer olan markaların tescilinin engellenmesi adına sizlere raporluyor. Vebiz ile marka izleme yazılımı ile izlemeler yaparak başvurusunu yapacağınız markaların arkasında duruyor ve müşterilerinize güven vermenize yardım ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu