Teknoloji

Manisa Demirci’de eski isale hattı yenileniyor

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, bin 88 mahallenin altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak için aralıksız çalışmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekiplerince Demirci ilçesine bağlı Kargınışıklar Mahallesinde bin 500 metrelik içme suyu isale hattındaki yenileme çalışmasına da başlandı. Eski hatta meydana gelen arızalar sebebiyle gerçekleştirilen yeni çalışma ile Kargınışıklar’ın altyapı sorunu son bulacak.

Mahalle Muhtarı Mehmet Osman Altun, “Çalışmalardan memnunuz. Eski hattımız artık ihtiyacımızı karşılamıyordu. Zaman zaman sıkıntılar yaşıyorduk. Çok şükür şuan yürütülen çalışmalar ile sağlıklı ve kesintisiz suya kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu nedenle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Allah onu başımızdan eksik etmesin” dedi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -