Sponsorlu Bağlantılar

Lisans Satın Alımı

Lisans Satın Alımı

Bazı program veya sistemleri etkin olarak bilgisayarlarda kullanabilmek için bu programları aktif hale getirmeye yardımcı olacak lisans anahtarlarına ihtiyaç olur. Özellikle günümüzde her alanda kullanımı yaygınlaşmış olan Windows sistemleri için bu oldukça gereklidir. Bu sitede Windows 10 lisans anahtarını kolayca satın alabilmek mümkün oluyor.

Soft İxir platformu üzerinden çok rahat bir şekilde bu satın alımlar sorunsuz olarak gerçekleştirilebiliyor. Bunun için yalnızca siteye girmek ve bu kapsamda ilgili ürünü seçip sipariş vermek yeterli oluyor.

Orijinal Lisanslar

Office 2019 lisans ve diğer şekilde ürünlere yönelik olarak satın alınan lisanslar her bakımdan orijinal bir yapıya sahip bulunuyor. Bu orijinal lisans ürünleri ilgili sistemde her bakımdan oldukça kolay şekilde aktive edilebiliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu