Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma hizmetleri, kaliteli ve güvenilir şekilde sağlanması için ekip ve araç kalitesi ön planda olmalıdır. 12’den fazla aracıyla hizmet veren şirket, 30’dan fazla nakliye personeli çalıştırmaktadır. Kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetinin adresi olan şirket, büroların, kütüphanelerin, bankaların ve pek çok noktanın taşıma hizmetini vermiştir. İşletme, müşterilerine sağlıklı taşıma hizmeti sağlarken, onların eşyalarını kendi eşyaları gibi sahiplenmekte, özen göstermektedir.

Taşıma Hizmetinde Sektör Tecrübesi

1991 yılından bu yana hizmet veren işletme, İstanbul’un Bostancı ilçesinde kurulmuştur. Taşıma belgesi bulunan işletme, ev taşıma ve ofis taşıma hizmetleri verirken, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti sağlayan şirket, kamu ve özel sektörlerdeki işletmelere hızlı ve sağlıklı nakliye hizmeti vermektedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu