Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal firmalara hizmet

 

Kurumsal firmalara hizmet

 

Kurumsal firmalara hizmet vermekte olan  TG Mobil firmasının Ev Temizliği Ofis Temizliği

Ve tüm bunların yanı sıra  Dezenfektasyon Hizmeti başta olmak kaydı ile üzere boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik ,  halı koltuk temizliği hizmeti veren piyasada kalitesi ile ön plana çıkmış bir firma olarak bilinmektedir.

Vodafone ile iş ortaklığı bulunmakta olan firmanın  verdiği hizmet Anadolu sigorta güvencesinde tüm hizmetlerini sunmakta olan bir firmadır. Hizmetin sigortalı bir şekilde verilmesi birçok kişi tarafından olumlu değerlendirilmektedir. Firmanın personelinin her ne kadar da işinin ehli olsa da olası bir olumsuzlukta bu durum müşterinin zarar görmemesi adına anında ödenmektedir.

 

Müşteri Memnuniyeti

Görzel olarak her şeyi mükemmel bir şekilde düşünmekte olan firma ile ilgili büyük bir müşteri memnuniyeti de bulunmaktadır. Nerede ise firmanın tüm hizmetleri ile ilgili büyük bir memnuniyet bulunmaktadır. böylece firma le ilgili müşteriler daha emin bir şekilde yol almaktadır. Firmanın kalitesi onaylanmaktadır.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu