Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Maması

Köpek Maması

Köpekler esasen etçil hayvanlar olsa da insanlarla birlikte yaşadıkları yüzyıllar içinde bazı değişimler yaşamışlardır. Bu değişim nedeniyle çiğ etle beslenemeyen sadık dostlarımız için özel hazırlanmış mamalar kullanılması gerekir. Her köpeğin özelliklerine, zevkine ve ihtiyaçlarına uygun mama çeşitleri Juen Pet Market web sitesinde bulunur.

Köpek Malzemeleri

İnsanların hayat standardının artırılması ne kadar önemliyse köpeklerin şartlarının düzeltilmesi de aynı şekilde önemlidir. Bunun için köpeklere özel olarak tasarlanıp üretilmiş birçok malzeme bulunur.

Juen Pet Market’ten temin edilebilecek malzemeler birçok farklı çeşitle satışa sunulur. Köpek kulübeleri, tasmalar, tarak ve fırçalar, elbiseler, eğitim setleri, oyuncaklar, su ve mama kapları, ağızlıklar ve tüm ihtiyaç malzemeleri güvenli ödeme imkanıyla satın alınabilir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu