Sponsorlu Bağlantılar

Karın Germe

Karın Germe

Karın germe olarak da adlandırılan karın germe ameliyatı, bir tür plastik cerrahi operasyonudur. Karın ve karın estetiği alanlarında uygulanan ameliyat türleri arasında en etkili yöntemlerden biridir. Özellikle hamilelik döneminden sonra karın bölgesindeki kaslar ve cilt eski şekline dönemez. Bunun sonucunda karında şekil bozuklukları oluşur ve göbeğin sarkık kısmı estetik açıdan hoş olmayan bir görünüme neden olur.

Aşırı kilo alımına neden olan gebeliklerde ve ikiden fazla doğum yapan kadınlarda zorlanma düzeyi çok daha yüksektir. Hamilelik sonrası karın duvarındaki bağ dokusunun gevşemesi, karın duvarının dışarı çıkması, karında şişkinlik, bolluk ve çatlaklar oluşması ile istenmeyen bir görünüm oluşur. Öte yandan meme büyütme ameliyatı seçeneğinden de yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu