Sponsorlu Bağlantılar

Kargo Gözetimleri

Kargo Gözetimleri

Yük gemilerine yüklenen ürünlere yönelik olarak durumun test edilmesi adına günümüzde genel kargo gözetimleri pek çok alanda yapılmaktadır. Oldukça önemli olan bu gözetim çalışmalarının en temel amaçları arasında tahliye işlemlerinin ne ölçüde başarılı bir şekilde yerine getirildiğinin gözlemlenmesidir.

Bu firma bu konuyla alakalı olarak yetkisi dahilinde kargo gözetim hizmetleri veriyor. Firma bünyesinde yer alan uzman personellerce çeşitli bölümler üzerine ayrıntılı incelemelerde bulunuluyor.

Ortamda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ürünlerdeki kalite yapısına yönelik birtakım analizler ortaya konuyor. Kantar gözetimi, hasar gözetimi, gemi yükleme uyumluluk kontrolleri ve tahliyeye nezaret işlemleri bu firma bünyesinde gerçekleştiriliyor.

Sertifikasyon Süreçleri

Bu ortamda yükleme, aktarım ve taşıma araçlarının ne ölçüde bir performans yapısına sahip olduğu öncelikli olarak tespit ediliyor. Ortamdaki durum belirlenen kalite standartları ölçeğine bir uyum sağlıyorsa bu çalışma alanına sertifikasyon sürecinde kalite sertifikası bu firma tarafından veriliyor.

Belgelendirme işlemleri doğrultusunda bu firmadan gerekli şekilde destekler alınabiliyor. Firmanın aktif gözlemleri ve analizleri sayesinde iş sahasında oluşabilecek riskleri önceden fark edebilmek mümkün oluyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu