Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Sohbet Odaları

Sohbet Odaları
Best Alem sohbet odaları 2006 yılından bu yana kesintisiz olarak internet kullanıcılarının hizmetindedir. Ücretsiz olarak sunulan chat hizmetinden bugüne kadar binlerce kişi faydalanmış ve faydalanmaya devam etmektedir. Keyifli sohbetlerin devam ettiği odalarda birçok sağlam arkadaşlık kurulmuş, dostlar kazanılmış ve hatta hayatının aşkını bulanlar olmuştur.
Ülkemizin her yerinden insanın katılım sağladığı chat sohbet odalarında farklı kişiler ve farklı kültürler tanımak mümkündür. Kullanıcıların güvenliğine maksimum düzeyde önem verilen Best Alem’de KVKK hükümlerine ve diğer yasal düzenlemelere uygun davranılır. Kullanıcı bilgilerinin rıza dışında kaydedilmesi ya da başka kişilerle paylaşılması söz konusu değildir. Kullanıcıların huzuru ve güvenliği her şeyden önce gelir.
Mobil Uygulama ve Sesli Sohbet İmkanı
Best Alem, en son gerçekleştirdiği ara yüz değişikliği ile sohbet odalarını daha da iyileştirmiştir. Mobil uygulama hazırlanarak sohbetlerin akıllı telefonlara taşınması mümkün kılınmıştır. Kullanıcılar bulundukları her ortamdan odalara giriş yaparak eğlenceli sohbetlere katılım sağlayabilir. Ayrıca sohbet odalarında mikrofon açarak sesli sohbet etme imkanı da sağlanmıştır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu