Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların Baş Tacı Topuklu Ayakkabı

Kadınların Baş Tacı Topuklu Ayakkabı

Kadınların topuklu ayakkabıya olan ilgisi uzun zamandır bilinmektedir. Özellikle kadınlarla ilgili giyim, ayakkabı vb. söz konusu olduğunda akla ilk topuklu ayakkabı gelir.

Püf Noktaları Nelerdir?

İlk adım olarak uzun süreli olarak topuklu ayakkabı giymeye alışık değilseniz yüksek topuk tercih etmek yerine daha az yükseklikteki ayakkabıları seçebilirsiniz. Modayı takip etmek isterseniz internet sitelerinden kadın haberleri bölümlerinde o yıl moda olan topuklu ayakkabı modellerini bulabilir.

Topuklu ayakkabı giydiğiniz zaman yanınızda ek olarak alçak tabanlı bir ayakkabı taşıyabilirsiniz. Özellikle yeni giymeye başlayan kadınlar ayakları rahatsız olduğunda değişim yapabilir.

Sıklıkla kadın haber sayfalarında da karşımıza çıkan önerilerden biri de ayakkabılar ayağınıza küçük geldiğinde saç spreyi sıkarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Büyük geldiği takdirde de talk pudrası dökerek ayakkabıların ayağınızdan kaymasını engelleyebilirsiniz.

Ayakkabıların Ayağınızı Vurmaması İçin Ne Yapılabilir?

Öncelikle ayak numaranıza uygun ayakkabı seçmelisiniz. İnternetteki kadın sitesi bölümlerinde ayak numaranızı doğru ölçmeniz için cm bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayakkabıyı giymeden bir gece önce nemlendirici kullanırsanız ayaklarınız yumuşamış olacaktır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu