Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Yüz ve Karın Germe Operasyonları

İzmir Yüz ve Karın Germe Operasyonları

Estetik operasyon teknolojisi alanında yakalanan gelişim ivmeleri ile birlikte artık çok daha hızlı ve çok daha uygun koşullarda estetik uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir. Son derece gelişmiş altyapıya sahip olan İzmir’in en büyük ve en önemli sağlık merkezinde yüksek başarı yüzdeli penis büyütme ameliyatı operasyonları gerçekleştirilebilmektedir. Ağrısız, acısız ve sağlıklı koşullarda uygulanabilen penis büyütme operasyonlarıyla, penisin daha uzun olması sağlanabilmektedir.

Her geçen gün hızla gelişen modern tıp teknolojisi ile birlikte yüz bölgesinde meydana gelen kırışıklıklardan kurtulmak üzere estetik operasyonlarda gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle de yüz germe İzmir bölgesinde son derece yoğun bir şekilde talep görmektedir. Karın germe İzmir şehrinde bulunan sağlık merkezlerinde yüksek başarı yüzdesi ile dikkat çeken estetik müdahalelerden birisi konumunda bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu