Sponsorlu Bağlantılar

IPhone Tamir ve Bakım Servis Hizmetleri

IPhone Tamir ve Bakım Servis Hizmetleri

İPhone ekran değişimi gibi işlemler için profesyonel hizmet almak gerekir. Güvenilir bir İPhone servis ile çalışılarak değişim ve tamiratlar en iyi şekilde yaptırılabilir. İDoctor Phone Service garanti süresi dolmuş Apple ürünlerinin tamirat ve bakımlarını en iyi şekilde yapar. Orijinal parça kullanıldığı için parçaların garanti süresinde arıza vermesi halinde ücretsiz değişim yapılır. İPhone batarya değişimi İşlerinde de aynı garanti şartları uygulanır.

İPhone Anakart Tamiri

iPhone anakart tamir işlemleri incelik isteyen tamir işlerindendir Profesyoneller tarafından yapılmadığı takdirde Makine tamamen kullanılmaz hale gelebilir. Bu nedenle firmanın uzman çalışanlarından yardım alınması tavsiye edilir.

iPad Tamiri

iPad tamiri işlemleri telefon tamirinden daha komplikedir. Mutlaka uzman kişilerden yardım alınmalıdır. IDoctor çalışanlarından güvenli hizmet alınabilir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu