Sponsorlu Bağlantılar

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları

Diş sağlığı kişinin sağlığı için çok önemlidir. Dişler sadece çiğnemek için gerekli değildir. Konuşmak ve seslerin çıkabilmesi için dişlere ihtiyaç vardır. Zaman içinde bazı nedenlerden dolayı diş kayıpları yaşanabilir. Klinik sizlere diş sağlığı konusunda hizmet veren bir kliniktir.

Ortodontist

Ortodonti diş hekimliği branşları içinde yer alır. Ortodonti dişlerin çene kemiği üzerine yerleşimini esas alır. Örnek vermek gerekirse diş teli uygulaması ortodontist tarafından yapılır. Herhangi bir problemden dolayı dişler çene kemiği üzerine yanlış yerleşebilir. Bu durum hem estetik hem de konuşma açısından sorun yaratır. Eğer ki böyle bir sorununuz varsa klinik ile görüşerek muayene olabilirsiniz.

Diş Teli Fiyatları 

Diş teli daha çok ergenlik döneminde uygulansa da her yaşta yapılabilir. Diş teli dişlerin daha muntazam ve düzenli olmasını sağlar. Şeffaf renkler tercih edildiği zaman estetik olarak rahatsız etmez. Diş teli fiyatları için klinik ile görüşebilirsiniz. Fiyatlandırma kişinin diş sağlığına göre yapılır.

İmplant Fiyatları

İmplant eksik olan diş yerine yapılan bir uygulamadır. İmplant uygulamasından sonra üzerine protez diş yapılır. Cerrahi bir işlem olduğu için temiz klinikler ve uzman hekimler yapmalıdır. İmplant fiyatları kullanılan implantın çeşidine göre değişir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu