13 Year Old First Five Paragraph Essay Essays On Abortion That Are Argumentative Essay Persuasive Write Term Topic Rubrics Best Essay On United We Stand Divided Fall Essay On Life Without School What Motivates Employees To Work Harder Essay Examples
Ekonomi

Huzur Faktoring’ten Konya’ya şube

Huzur Faktoring A.Ş, Konya’ya şube açacak.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, şöyle denildi:

”Yönetim kurulu bugün şirket merkezinde toplanarak, merkezi İstanbul’un Şişli ilçesi Büyükdere Caddesi Torun Center No: 74/A D Blok Kat: 10 D: 40 adresinde bulunan şirketin faaliyetini genişletmek amacıyla 13.12.2012 tarih 28496 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 6361 sayılı Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Kanunu’nun 8. maddesine istinaden şirketimizin talebi ile 26 Kasım 2021 tarih E-12509071-103.04.01-33275 sayılı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu iznine istinaden İhsaniye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Dış Kapı No: 48 İç Kapı No: 8 Selçuklu-Konya  adresinde şirket merkezine bağlı kalmak kaydıyla şube açılmasına, ticari unvanının Huzur Faktoring Anonim Şirketi Konya Şubesi olmasına, şubeyi temsil konusunda Zehra Hülya Eker’in aksi karar alınana kadar müdür olarak atanmasına, şubeyi idare ve her konuda temsil ve ilzam hususunda yetkili kılınmasına, şubeye sermaye tahsis edilmemesine, merkezden karşılanmasına, şubede faktoring hizmetleri konusunda faaliyet gösterilmesine, şubenin tescil ve ilanı için Konya Ticaret Sicili Müdürlüğüne ve diğer resmi kurumlara müracaat edilmesine, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna bilgi verilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu