Sponsorlu Bağlantılar

Hosting ne demek?

Hosting ne demek bilmeyenler için kısaca açıklayalım. Bir web sitesinin kurulabilmesi için internet üzerinden satın alınmakta olan alana verilen addır. Nasıl ki bir bina dikebilmek için belirli bir arsa alanına ihtiyaç duyuluyorsa web sitesi kurabilmek içinde hosting alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Hosting ne demek İngilizce, tıpkı yazıldığı gibi İngilizce de hosting olarak adlandırılma anlam olarak da barındırma ve saklama gibi anlamlara gelmektedir.

Hosting satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Hosting paketleri farklı dönemlere ait olarak hizmet vermektedir. Aylık bazda olabildiği gibi yine yıllık bazda ve daha uzun dönemlere ait olarak satışa sunulmaktadır. Ihtiyaçlarınıza uygun olarak hosting satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz daha fazla tasarruf etmenize imkân sağlamaktadır. Kısa vadeli projeler için 3 ya da 5 yıllık hosting ödemesi yapmak gereksiz bir durumu ortaya çıkartmaktadır.

Hosting Fiyatları
hosting fiyatları firmaların satış ve pazarlama politikalarına birde değişen kura paralel olarak farklılık göstermektedir. Bu ndele fiyatlar üzerinde sürekli olarak bir değişim söz konusu olabilmektedir. Firmamız kuru sabit tutarak değerli müşterilinize özel bir hosting fiyatını ortaya çıkartmaktadır. Hosting ne demek gibi ve bunun ile ilgili olan web hosting ne demek, wordpress hosting ne demek, reseller hosting ne demek, domain hosting ne demek, free hosting ne demek, paylaşımlı hosting ne demek, hosting provider ne demek ve hosting ne demektir gibi konularda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.veridyen.com

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu