Sponsorlu Bağlantılar

Hemoroid Hastalığı ve Tedavisi

Hemoroid Hastalığı ve Tedavisi

Her 4 insandan 3 tanesi hemoroid hastalığını yaşamıştır. Yeterli su tüketmemek, sağlıklı beslenmemek ve doğal yağları tüketmemek gibi sebeplerle ortaya çıkan hemoroid anüs damarlarının şişmesi ve çatlaması ile kendini gösterir. Çoğu insan ameliyat korkusu sebebiyle hemoroid tedavisini reddeder, erteler ve hemoroidi yağlarla, merhemlerle bazen de sülük kullanarak iyileştirmeye çalışır. Bu yöntemler işe yaramayacağı gibi uzun vadede hastaya çok daha büyük acılar çektirecektir. Ameliyatsız hemoroid tedavisi de mümkündür.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt MDK yöntemi ile beraber ameliyatsız bir şekilde hemoriodinizi iyileştiriyor. Mehmet Durmuş Kurt’un MDK yöntemi yalnızca 15 sürüyor. MDK yönteminde lokal anestezi uygulanıyor ve hastanın canı acımıyor. İşlem bittikten kısa bir süre sonra hasta günlük yaşantısına devam edebiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu