Sponsorlu Bağlantılar

Güvenilir Eskisehir Psikoteknik

Güvenilir Eskisehir Psikoteknik

Psikoteknik raporu, insanların trafikteki koşullara ne derecede uyum sağlayabileceklerini tespit etmeye yarayan bir araştırma yöntemidir. 2918 sayılı karayolları taşıma yönetmeliği uyarınca, ticari araç sürücülerinin psikoteknik belgesi almaları gereklidir. Eskişehir’de ikamet eden ve bu belgeye ihtiyacı olanlar, Eskisehir psikoteknik için firmadan hizmet alıyorlar. Firmanın kullandığı ALG psikoteknik test cihazı ile sürücülere gerçek sürüş deneyimi yaşatılıyor.

Psikoteknik Nasıl Alınır?

Psikoteknik için, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurumlardan hizmet alınabiliyor. İşlemler, yaklaşık olarak 1 saat içinde tamamlanıyor. Firma, bünyesinde uzman psikologlar ve psikiyatristler tarafından yapılan testlerde en doğru sonuçlara kısa sürede ulaşılıyor. Bu testlerde yapılacak ihlal adayın siciline işlemektedir. Bundan dolayı, etik kurallara harfiyen uyan firma, ön plana çıkıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu