Gündem

Güvenceli Evlilikler

Güvenceli Evlilikler

Kadınların çalışma hayatına atılmasıyla elde ettikleri birikimleri heba olmasın diye Türk Medeni Kanununda öncelikle kadınlar olmak üzere erkeklerin de mallarını koruma altına alınmaları için yasal düzenlemeler getirilmiştir.

Bu koruma tedbirleri evlilik süreci sonrası boşanma kararı alan çiftlerde geçerli olan ve evlilik anında yapılan evlilik sözleşmesi yapılmış ise uygulanır.

Avukatlık Bürosu

Pek çok hizmetten biri olan boşanma avukatı talebi Penbe Üner Keski’in avukatlık hizmetlerinde yer alan en iyi avukatların yer aldığı müvekkilin tercihine bırakılır. Avukatlığın her alanına giren konularda uzman olan Avukatlık Bürosu İstanbul çevresinde hak ve adalet kavramı ile kazandığı davalarla isim yapmaktadır.

Evlilikte Mal Rejimi

Hizmet verdikleri alanda başarılı performans gösteren avukatlık bürosu mal rejimi konusunda da müvekkilinin haklarını korur ve sonuna kadar takipçisi olur. Evlilik öncesi elde edilen kişisel malları ve evlilikle elde edilen ortak malların paylaşımında son mevzuata uygun hareket eden büro teknik altyapı ile hizmet verir.

İletişim Adresi

Boşanma, evlilik, iş hukuku, mal rejimi, ticaret, tazminat ve daha bir çok konularda yanınızda güçlü ve güvenilir bir profesyonel destek görmek istiyorsanız Penbe Üner keskin avukatlık bürosundan hizmet alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan iletişim ve adres bilgilerinden avukatlık bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Mağduriyet Yaşatmaz

Anayasal çerçevede hak ve hukuk gözeterek müvekkillerinin yanında yer alan Avukatlık bürosundan hizmet almanız durumunda mağduriyet yaşamazsınız. Çok geniş bir yelpazede bakılan adli vakaların tamamını başarılı şekilde müvekkilinin lehine sonuçlandıran büro kuruluşundan bu yana çizgisinden sapmayarak mağdurun yanında yer almıştır ve yer almaya devam edecektir.

Hukukta başarının adresi olan avukatlık bürosu hakkını gasp edenlerin yeniden hakkına kavuşması sürekli çalışan ve verilerini yenileyerek ilk ve tek olmak için çabalar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu