Sponsorlu Bağlantılar

Göz Altı Serumu

Biolea

Genç bir cilt için gerekli olan etken maddeleri cildin alt tabakasında yoğunlaştıran sıvı kozmetiklerdir. Cildin yapısındaki soruna göre serumlar çeşitlenmektedir. Kırışıklık, leke, elastikiyet kaybı, akne ve nem kaybı gibi her sorun için farklı konsantre serumlar üretilmektedir.

Parlak ve canlı ciltte cildin yapı taşları korunur. Serumlar da bu konuda yardımcı olur. Serumlar çeşitli mineraller, A, E, C, B, Q10 vitaminleri, hyaluronik asit gibi hücre yenileyici bileşenler içerir. Stres, yorgunluk, güneş, hastalık, yaşlanma gibi nedenlerle yıpranan cilt veya tırnakların saçı içten güçlendirerek daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Serumu kremlerin altına sabah ve akşam yüzünüze kullanmaya başladıktan 1,5 ay sonra net sonuçları görebilirsiniz. Çünkü peynir altı suyu takviyesine başlandıktan yaklaşık 45 gün sonra hücreler yenilenme sürecini tamamlar. Bu süre tırnak serumları için de geçerlidir. Biolea ile siz de fark yaratabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -