Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

İsminin de belirttiği üzere Geri Getirme Büyüsü, giden eşi, sevgiliyi veya dostu haklı sebeplere dayanarak geri getirmek adına yapılan çalışmalar olarak tanımlanabilir. İnsan iradesine doğrudan müdahil olmamasından dolayı, tam olarak bir büyüleme olarak açıklanamayabilir. İlişkilerde giden bir kişinin gitmesi sonucu oluşan öfke, kırgınlık ve korku durumlarını ortadan kaldırmaya yönelik yapılan büyü olarak da bilinir.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Geri Getirme Büyüleri genellikle olumlu sonuçlar vermektedir ve büyüyü yapan kişide oluşturduğu çekim gücünün yanı sıra belirlenen saatler içerisinde okunması istenen dualar sayesinde geri getirilmek istenen kişi üzerinde etkilerini gösterir. Başlangıç olarak geri gelmesi istenen kişide sizle ilgili hatırlar belirir ve bunlar rüyalarına girer. Aynı esnada o da sizin rüyalarınızda yer almaya başlayabilir. Daha sonra ise sesinizi duymaya başlaması ile uygulamanın ikinci evresine giriş yapılır. Bu evrede, büyünün etkisi altındaki kişi kalabalık içerisinde önünde yürüdüğünüzü veya karşıdan geldiğinizi düşündüğü bazı hislere kapılır. Tüm bu durumlar zamanla dayanılmaz hale gelecektir ve dönmesini istediğiniz kişinin geri dönüşü gerçekleşecektir.

Geri Getirme Büyüsünün Yapımı Nasıldır?

Bu büyünün yapımında yapacak kişiye özel birçok yöntemin yanı sıra belli zaman aralıklarında okunacak dualar da vardır. Bütün bunlara uyulması ise büyünün olumlu sonuçlanması adına yeterli değildir. Aynı zamanda sonuç alınana kadar sabırlı olunmalı ve olumlu düşüncelerle pozitif enerji verilmelidir.

Geri Getirme Büyüsü Hangi Belirtilere Sahiptir?

Geri Getirme Büyüsü pek çok belirtiyi içerisinde bulundurur ve bunlar dışarıdan kolaylıkla gözlemlenebilir. Ancak büyünün etkisi altına giren kişinin bunları fark etmesi hiç kolay değildir. Çevresindeki kişiler tarafından uyarılsa bile bu uyarıları dikkate almaz ve reddeder. Özellikle yoğun bir aşk beslemeye ve geri dönme isteği barındırmaya başlayan büyünün etkisi altındaki kişide, rüya görmede sıklıklar da yaşanacaktır.

Geri Getirme Büyüsünün Bozuluşu

Bu büyünün bozulabilmesi için öncelikle tespitinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Arkadaşlık veya aşk ilişkilerinde birdenbire meydana gelen değişikliklerden ortaya çıkan şüphe sonucunda, işinin ehli ve güvenilir bir medyuma gidilip büyünün tespit edilmesi gerçekleştirilmelidir. Büyünün tespit edilmesi halinde büyü bozma işleminin gerçekleştirmesine başlanabilir. Her medyumun kendine özel uygulamaları vardır ve bunlar uzmanlık gerektirdiği için paylaşılmazlar. Bu nedenle kulaktan dolma bilgiler ile büyünün kişiler tarafından kendi kendilerine çözme çabaları sonuçsuz kalacaktır ve başka sorunlara sebep olabilir.

Geri Getirme Büyüsü, Papaz Büyüsü gibi merak edilen tüm büyü türleri hakkındaki bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu