Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Sigara Tanıtım

Elektronik Sigara Tanıtım

Gün geçtikçe popüler hale gelen elektronik sigaralar geleneksel tütün sigaralarının tahtını sallamaya başlamıştır. Sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler ya da zararlarından uzak durmak isteyen kullanıcılar elektronik sigara kullanımına yönelmektedir. Elektronik sigaralarda içiciler geleneksel tütün sigaralarında olduğu gibi duman çekmek yerine elektronik sigara sistemi tarafından üretilen buharı çekmektedirler. Bu gibi nedenlerden dolayı elektronik sigara kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Pod Mod Sistemi Nedir?

Elektronik sigaralardan çok daha minimal ve hafif bir tasarıma sahip olan pod mod sigaralar, elektronik sigaralar ailesinin yeni üyesidir. Elektronik sigara ailesinin yeni üyesi olan pod mod sigaralar kullanıcılarına genel sigara ile aynı tadı sunar. Kullanıcıların daha fazla nikotin tadı alabilmesi için pod mod sigaralar nikotin tuzu içerir. Nikotin tuzunun kullanılması ile birlikte normal tütün sigaraları ile tamamen aynı özelliklere sahip olan pod mod sigaraları bu özellikler kapsamında çok tercih edilmektedir.

Pod Mod Sigaralar Nasıl Kullanılır?

Pod mod sigaralar kullanılmadan önce şarj edilmelidir. Şarj edildikten sonra salt likit dolu kartuş pod mod cihazına yerleştirilir ve cihaz kullanılmaya başlanır. Pod mod e- sigaraları için de uwel caliburn cihazları önemli bir yere sahiptir. Birçok pod mod kullanıcısı tarafından uwel caliburn tercih edilmektedir. Ayrıca kullanıcılar uwel caliburn kartuş tercihlerinden oldukça memnun kalmışlardır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu