Sponsorlu Bağlantılar

Divan Ambalaj

Divan Ambalaj

Petrol rafinerilerinin çeşitli ürünlerinin petrokimya tesislerinde işlenmesiyle plastik ambalaj elde edilmektedir. Dünyada üretilen tüm petrolün sadece %4’ü plastik üretimi için kullanılmaktadır. Plastik ambalaj üreticileri tarafından kullanılan %4’ün sadece %3’ü plastik ambalajlarda kullanılmaktadır. Hem daha az malzeme ile daha çok ambalaj üretilebilmesi hem de kalıplama kolaylığı nedeniyle plastikler bu sektörde daha çok tercih edilir hale geldi.

Petrol rafinerilerinin çeşitli ürünlerinin petrokimya tesislerinde işlenmesiyle plastik ambalaj elde edilmektedir. Dünyada üretilen tüm petrolün sadece %4’ü plastik üretimi için kullanılmaktadır. Plastik üretiminde kullanılan %4’ün sadece %3’ü plastik ambalajlarda kullanılmaktadır. Hem daha az malzeme ile daha çok ambalaj üretilebilmesi hem de kalıplama kolaylığı nedeniyle plastikler bu sektörde daha çok tercih edilir hale geldi. Plastik kova üreticileri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu