Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Pro World ve Blockchain Network

Crypto Pro World ve Blockchain Network

Crypto Pro World, Blockchain teknolojisinin desteğini gören dijital bir pazaryeridir. Bu sistem üzerinden Proof of Active algoritması kullanılarak yaratılmış olan Stark Chain madenciliği işlemleri yapılabilir. Crypto Pro üyeliğinin oluşturulmasının ardından oluşturulan cüzdana gerekli miktarın aktarılması ile beraber madencilik yapımına geçilebilir ve 3 aylık bir madenciliğin ardından, istenilen zamanda çıkış yapılabilir.

Blockchain Nedir?

Blockchain’in tanımını yapmak gerekirse, Blockchain Network üzerinde yapılan bütün işlemlerin kaydedildiği bir defter olduğunu söyleyebiliriz. Dağıtık defter adı verilen bir teknoloji ile yaratılmış olan Blockchain, içerisinde bulunan kayıtların değiştirilmesine imkan vermezken, birçok akıllı kontratı da depolar ve yürütür. Bu ağ üzerinden yapılan her türlü işleme defterden ulaşmak mümkün olurken, işlemlerin kim tarafından yapıldığı hakkında ise bir bilgiye ulaşılamaz.

Günümüzde hemen her alanda kullanımına başvurulan Blockchain, eskiden ise yalnızca Bitcoin ve altcoin için kullanılıyordu. Crypto Professional Solution World de bu Blockchain teknolojisinin desteğini arkasına almış bir pazardır ve Stark kripto paranın çözümünü sağlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu