Sponsorlu Bağlantılar

Çift Açılımlı Pivot Çatı Penceresi

Çatı sektöründe zaman ilerledikçe bizler de yeni ürünlere imza atıyoruz. Çatı katında kullanılan çift açılımlı pivot pencereler birçok kişiye kolaylık sağlıyor. İster iç tarafa ister dış tarafa açabildiğiniz çift açılımlı pivot çatı pencereleri sayesinde çatı katında manzaraya karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Firmamız uzun zamandır çatı pencereleri sektöründe hizmet veriyor ve böylece müşterilerimizin ne istediğini çok iyi anlayabiliyoruz. Müşterilerimiz çatı katını kiler gibi kullanmak yerine oturma odası olarak ya da yatak odası olarak kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle içerinin hava alması gerekiyor.

Evinizin çatı katında kullanacağınız çift açılımlı pivot çatı penceresi sayesinde çatı katını istediğiniz an havalandırabilirsiniz. Bunun için pencereyi açmanıza gerek yok, pencerenizi kapalı tutarak da evinizi havalandırabilirsiniz. Çift açılımlı pivot çatı pencerelerinde kilit sistemi bulunuyor. Kilit sistemi sizlere güven sağlıyor. Özellikle çocuklarınız varsa camı açamamaları için müthiş bir sistem. Çift açılımlı pivot çatı penceresinin temizliği de oldukça kolaydır. Cam sil ilaç ile ya da nemli bez ile pencerenin temizliğini yapabilirsiniz. Son derece sağlam olan çift açılımlı pivot çatı penceresini uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Güvenli Hizmet Alabilirsiniz
Firmamızdan güvenli bir şekilde çift taraflı pivot çatı penceresi satın alabilirsiniz. 2 yıl garanti kapsamı altında olan ürünlerimizi herhangi bir arıza olduğu zaman firmamıza gösterebilirsiniz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Kaynak; https://yildirimcatisistemleri.com/cati-penceresi/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu