Sponsorlu Bağlantılar

Bebek ve Anne Deyince Akla Gelenler

Bebek ve Anne Deyince Akla Gelenler

Bebek, hamile ve anne kavramları her zaman önemle üzerinde durulması ve bilgi edinilmesi gereken detaylar içerir. Bunu bilerek hareket ediyorlar. Bebeğinizin rahat etmesi ve bilgi eksikliği yaşamadan büyümesi için gereken tüm bilgileri hazırlamayı amaçlıyorlar. Hamile ihtiyaç listesi konusunda bilgi edinirken bebeğinizin kullanacağı araçların en iyilerine de ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz bir şekilde hizmet veriyorlar.

Neler Vardır?

Site olarak her konuda bilgi vermek istiyorlar. Bebeklerde büyüme atakları ve detaylarını bilerek bebeğinize daha çok yardımcı olabiliyorsunuz. Bebeğinizin ihtiyaçlarını daha net şekilde anlamanıza aracılık ediyorlar.

Araç ve Gereçler

Birbirinden farklı kategorilerde bilgi paylaşımı yapıyorlar. Yenidoğan tarak tavsiyeleri başlıklarını okurken bebeğiniz için en doğrusunu bulabiliyorsunuz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu