Sponsorlu Bağlantılar

BBüyü Bozma

BBüyü Bozma

Büyü bozma işlemi, büyü yapılması işleminden daha zor bir işlem olsa da uzmanlar tarafından bozulamayacak bir büyünün bulunmadığı söylenmektedir. Büyü bozma işleminin gerçekleştirilmesi için bu alanda deneyim sahibi medyumların tercih edilmesi son derece önemlidir. Medyum Behçet Hoca da bu konuda son derece tecrübeli ve bilgi birikimine sahip bir medyum olarak sizlerin yardımına hazırdır. Randevu sistemi ile çalışmalarını sürdüren hocamıza, sitemizdeki irtibat numarasından ulaşabilir ve kısa sürede görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Büyü Bozma İşlemine Başlangıç

Öncelikle bilinmesi gerekir ki büyü bozma işlemi kısa süren bir işlem değildir. İlk olarak yaşadığınız olayların detaylıca anlatılması istenir. Bu yaşanılanların göz önüne alınması ile beraber büyünün olup olmadığı araştırılır ve varsa hangi büyünün yapıldığı tespit edilir. Belirlenen büyü türüne göre de büyünün bozulma işlemine başlanır.

Duanın Büyü Bozmada Önemi

Allah’a imandan sonra büyü bozmada en önemli çözüm yolu dualardır. İçten ve samimi şekilde okunmasının yanı sıra medyumunuz tarafından belirlenen zaman aralıklarında okunması büyü bozmada duanın etkisini kısa sürede göstermesine yardımcı olacaktır. Ayrıca bu duaların okunmasından önce kesinlikle abdest alınmış olması gerekir. Bunun yanı sıra duaların güneşin doğumundan sonra, yani sabah namazının kılınmasından sonra okunması gerektiği de bilinir.

Büyü Bozmada Okunan Dualar

Büyü bozma işleminde okunacak duaların ilki Fatiha suresidir. Ayrıca büyü bozduğu bilinen başka sureler de mevcuttur. Bunlar;

– Bakara suresi (1, 2, 3, 4, 5, 163, 164, 255, 256, 257, 285, 286.ayetler)

– A’râf Suresi (54, 55, 56. ayetler)

– Tevbe Suresi (51, 128, 129. ayetler)

– Yunûs Suresi (107. ayet)

– Cin Suresi (1, 2, 3, 4, 5, 6. ayetler)

– Mü-minûn (116, 117, 118. ayetler)

– Hadîd (1, 2, 3, 4, 5. ayetler)

– Rahmân (33, 34, 35, 36, 37. ayetler)

– Felak (1, 2, 3, 4, 5. ayetler)

– Nâs (1, 2, 3, 4, 5, 6. ayetler)

Yukarıda bulunan bu duaların okunması ile birlikte büyüler bozulabilir ve negatif enerjiler ortadan kaldırılabilir.

Büyünün Zamanla Kendiliğinden Bozulması

Bazı durumların oluşması halinde yapılmış olan büyülerin ortadan kalktığı da bilinmektedir. Bunların başında yaşanabilecek sel, deprem, yangın gibi doğal afetler gelmektedir. Bunun yanı sıra trafik kazası yaşayanlar ve felç olanlarda da büyünün etkilerini yitirdiği gözlemlenmiştir. Ayrıca büyü yapılan kişinin doğum yapması sırasında da büyü kendiliğinden bozulacaktır.

Büyü bozma ve vefk yapımı ile ilgili merak ettiğiniz bütün bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu