Sponsorlu Bağlantılar

Bandırma Taksi

Bandırma Taksi

Konumu ve pozisyonu gereği Balıkesir ili ile Bandırma ilçelerinde bulunan ve birden çok bölgelerde, ayrı ayrı noktalarda taksi duraklarını bulunduran ve özel bir şekilde seçilmiş ve bu sektörde deneyim kazanmış sürücüleri aynı platformda buluşturarak, sağlam alt yapısı ile çok uzun yıllardan bu yana bu sektöre hizmet sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu tarihi ise 1974’tür. Bu tarihten beri her şartta büyümeye devam ederek, yeniliklerle katkı sağlayarak varlığını en iyi şekilde sürdürmektedir.

Balıkesir ili de dahil olmak üzere, diğer Bandırma bölgesini de kapsayan bu alanda ve bazı bölgelerde pek çok yerde güvenilir ve konforlu, son model araç filolarının olduğu ve müşterilerine her koşulda kesintisiz ulaşımı sağlamayı başarmıştır. Bandırma taksi durağımızla her koşulda, günün her anı ve her saati, bölge alanları içinde yer ve bölge ayırımı yapmadan 7/24 sürekli şekilde değerli müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır.

Hizmetlerimiz Neler?

Kurulmuş olduğu 1974 yılından bu zamana kadar ilk hedefi müşteri memnuniyeti olmak üzere, basit bir şekilde, her bir noktadan epey kolay ulaşılabilir olması, ayrıca hem kalite hem de konforu, işinde profesyonel olan sürücülerle çalışmasıyla, sektörde tanınırlığı daha da artmış, bir taksi durağı olarak şehir içi veya şehir dışı yolculuk ihtiyaçlar anında, sizlere en güvenli ve en konforlu yolculuk yaşamınıza katkı sağlamaktadır. Bizlere ulaşılabilmek için aşağıda paylaştığımız cep telefonu numarasından veya web sitemizden iletişim sağlayabilirsiniz.

Firma ile iletişim kurmak için 0543 654 33 07 numarasından ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -