Sponsorlu Bağlantılar

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü de insanların arasındaki ilişkilerin temel alındığı büyü türlerindendir. Kötü niyetle yapılabildiği gibi iyi niyetler hedeflenerek yapılan bağlama büyüleri de mevcuttur. Uzman medyum hocalar tarafından türlü yöntemlerle yapılan bu büyü, yöntemine bağlı olarak farklı sürelerde etki gösterebilir. Bu yöntemler bazen papaz büyüsü yöntemleri bazen de kara büyü yöntemleri olabiliyor.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapımı için her hocanın kendine özel uygulamaları vardır. Bu uygulamalar, doğuştan gelen, özel yetenekler ile yapıldığı için genellikle kimseyle paylaşılmaz. Bu nedenle bağlama büyüsü tarifi olarak göreceğiniz yazılara itibar etmemenizi, uzman kişilere danışarak bu büyünün yapımını onlara bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

Her büyünün bir yapılış yönteminin olmasının yanı sıra bir de bozulma yöntemi bulunur. Ancak bu bozulma işi de tıpkı yapılması gibi bu alanda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Kişinin kendi başına büyü bozma arayışlarına girmesi ve bu yöndeki çabaları olumsuz sonuçlanacağı gibi başka türlü zararların oluşmasına da sebebiyet verebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu